WYCIECZKA PO WROCŁAWIU

Dnia 24.czerwca 2022 odbyła się wycieczka  kolejką turystyczną po Wrocławiu .Trasa: kościół św. M. Kolego  ul. Legnicka, plac Jana Pawła ii,  ul. Kazimierza Wielkiego , plac Bema, Ostrów Tumski i zwiedzanie Katedry,  most Pokoju, most Grunwaldzki , most zwierzyniecki , Iglica, Hala Stulecia.  osiedle Biskupin z z powrotem. 

Po drodze mijaliśmy muzea, zabytki Wrocławia, podziwialiśmy piękno naszego miasta oraz  porównywaliśmy Wrocław  dzisiejszy do wczorajszego. Podczas wycieczki było wesoło. Pogoda dopisała. Nasz środek lokomocji , którym poruszaliśmy się po Wrocławiu wzbudzał u przechodniów duże zainteresowanie, robili zdjęcia, machali do nas i uśmiechali się. . Po wycieczce jesteśmy pewni , że warto zwiedzać nasze miasto i że chcielibyśmy tą wycieczkę powtórzyć w przyszłym roku.


 Kolejka turystyczna- Ostrów Tumski